Корзина
72 отзыва
+380676109053
+380676109053
УкраинаДнепропетровская областьДнепр
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Dobra Sprava
 • Dobra Sprava
 • Статьи
 • Пінополістирол лідер серед твердих матеріалів утеплювачів

Пінополістирол лідер серед твердих матеріалів утеплювачів

        Пінополістирол лідер серед твердих матеріалів утеплювачів

 

Коли ми говоримо про утеплення будинку,  матеріал, який спливає в нашій пам'яті - це пінопласт. Але в наші дні існує ще тепліший, надійний і сильний матеріал - пінополістирол. Через власну теплоти, стійкості і довговічності він застосовується в багатьох технологічних сферах і по праву є лідером серед твердих матеріалів утеплювачів.

Матеріал пінополістирол розроблений на базі пінопласту, але в порівнянні з останніми володіє ще більш високими технологічними та експлуатаційними характеристиками. На сьогодні існує два способи виробництва пінополістиролу: спосіб термоудара і екструзійний спосіб.

Спосіб термоудара був винайдений першим, але пінополістирол, який виробляється за цією технологією застосовують в більшій мірі для внутрішнього утеплення будівель.

Кращими рисами володіє екструдованого пінополістиролу. У його структурі відсутній межзерновая порожнинність (бульбашки, які становлять його структуру, не пов'язані разом перехідними каналами). Екструдованого пінополістиролу з успіхом застосовується не тільки для внутрішнього, так і для зовнішнього утеплення будівель. Він має підвищену стійкість до вологи та інших погодних дій.

Важливими технологічними характеристиками екструдованого пінополістиролу є:

екологічна чистота,

легкість в обробці (різати можна навіть пилкою з маленьким зубом),

стійкість до руйнівної дії мікробів,

стійкість при вигинах і на стиск,

незмінний розмір,

найвища термоізоляція і вологостійких,

пластична структура.

Завдяки своїм плюсів екструдованого пінополістиролу застосовується в багатьох сферах господарської діяльності людини. Найбільш відомими з них є:

втілення термоізоляції зовнішніх стін підвалів, басейнів і верхніх дахів будівель,

втілення термоізоляції одинарних перегородок між опалювальними і не

опалювальними приміщеннями,

втілення термоізоляції подвійних перегородок і скатних дахів,

втілення теплоізоляції перекриттів для верхніх поверхів і фундаментів,

втілення внутрішньої теплоізоляції будівель.

 

Пінополістирол - унікальний утеплювач. На сьогодні він є єдиним матеріалом, який відразу з утепленням може забезпечити захист будівлі від впливу грунтових вод. Він застосовується на всіх етапах будівництва нових будівель і для утеплення вже наявних. Дуже високі звукоізолюючі і звукопоглинаючі властивості цього теплоізоляційного матеріалу. Стінки, утеплені ним, є непоганим звукобарьером.

Одна з розробок пов'язана з утепленням підпокрівельного простору дахів приватних будинків для втілення розширення їх житлової площі. Пінополістирол витримує будь-які морози. Тому навіть стінка, малозначність товщини, виготовлена ​​з деревних планок і фанери і оброблена цим утеплювачем дозволяє створювати теплий, сухий мікроклімат. Якщо не вдається виконати установка панелей утеплювача так, щоб між ними не було зазору, то краще виконати додаткове утеплення стін панелями найменшою товщини.

Все, чого просить пінополістирол для власної установки - це акуратно виконана рештовка з будь-якого твердого матеріалу. На базі такої рештовкі можна створювати стелю способом залучення листів через проведені отвори. Тому що панелі з пінополістиролу мають пази, то їх стикування разом на рівних поверхнях не складає труднощів. Ця подія дає можливість уникнути тепловтрат при експлуатації утепленій поверхні.

У наші дні багато домовласників виробляють додаткове зовнішнє утеплення власних будинків панелями екструдованого пінополістиролу. Це істотно зменшує тепловіддачустінок і береже кошти на опалення. Пінополістирол став надійним і довготривалим асистентом людей в розробці комфорту і тепла у ваших помешканнях.

Добра Справа

Другие статьи